Frekvenčné meniče INVT

Pre koho sú frekvenčné meniče INVT vhodné?

Frekvenčné meniče typu INVT sú určené pre všetkých používateľov, ktorí hľadajú jednoduché riadenie svojho elektrického pohonu v podobe asynchrónneho alebo synchrónneho elektromotora s permanentným magnetom. Séria meničov INVT patrí do ekonomickej triedy a ponúka množstvo prevedení. Ponuka produktov zahŕňa meniče vo výkonovom rozpätí 0,2 až 500kW.

Režim riadenie meničov INVT

  • skalárny režim V/F ➝ pre jednoduchšie aplikácie (napr. vodné čerpadlá)
  • vektorový ➝ s požiadavkou na presnejšie riadenie rýchlosti pohonu
  • vektorový so spätnou väzbou ➝ veľmi presné riadenie rýchlosti pohonu

Priemyselné aplikácie prístrojov INVT

Prístroje INVT majú v priemysle širokú aplikovateľnosť. Veľké uplatnenie nachádzajú napríklad pri ventilátoroch, vodných čerpadlách, dopravníkoch, výťahoch, pri výrobe plastov, výrobe keramiky a v mnohých ďalších oblastiach ako napríklad textilný priemysel, drevospracujúci priemysel, ropný priemysel, baníctvo atď.

Frekvenčné meniče – predaj

Prostredníctvom nášho e-shopu si viete zaobstarať viacero typov frekvenčných meničov. Z typovej rady INVT ponúkame tieto kategórie:

  • frekvenčné meniče typu Goodrive10 (GD10)
  • frekvenčné meniče typu Goodrive20 (GD20)
  • frekvenčné meniče typu Goodrive200A (GD200A)

Ak máte záujem o INVT frekvenčný menič, kontaktujte nás a obratom vám zašleme cenovú ponuku. Pridajte sa aj vy k našim spokojným zákazníkom a získajte produkt s najvýhodnejším pomerom ceny a kvality, zlacnenú dopravu, bezplatné profesionálne poradenstvo a super rýchle doručenie tovaru.