Čelné prevodovky - elektro prevodovky

Čelné prevodovky – elektro prevodovky na sklade. Ponúkame ich v najlepších cenách s rýchlym doručením. Ide o vysoko kvalitné prevodovky vyrobené z kvalitných materiálov pri použití najnovších technológií. Vďaka tomu patria medzi to najlepšie čo v súčasnosti na trhu nájdete. Jednoduchá a rýchla online objednávka v našom eshope. Zaberie len pár minút a ihneď začneme pracovať na jej vybavení. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Kontaktné údaje nájdete v hlavičke nášho eshopu. Tešíme sa na vaše telefonáty a správy.

Čelná prevodovka – predaj

Čelná prevodovka – predaj v eshope. Čelné prevodovky sú určené pre ťažké aplikácie ako banské dopravníky, papierne, extrudéry, alebo napríklad prístavné žeriavy. Musia poskytovať vysokú prevádzkovú spoľahlivosť v drsných podmienkach, ako sú horúce, vlhké a prašné prostredie, pri veľmi nízkych otáčkach a ťažkých nákladoch. Výzvou je zvýšiť výkonnosť a zároveň umožniť nákladovo efektívnu modulárnu výrobu. Predajom čelných prevodoviek sa venujeme už dlhú dobu a za tento čas sme dodali tisíce kusov do spoločností po celej republike aj za hranice. Vysokú spokojnosť zákazníkov si veľmi vážime a je pre nás znakom, že to robíme dobre.

Čelné elektroprevodovky (kužeľočelné) skladom

Čelné elektroprevodovky máme neustále naskladnené. Odosielame ich ihneĎ po prijatí objednávky a doručujeme vo veľmi krátkom čase. Kombinácia vysokej účinnosti, všestranného výkonu a primeraných cien robí zo špirálového kužeľového prevodového motora ideálne riešenie pre aplikácie, kde sa vyžaduje uhlový prevodový motor s plynulo vysokými výstupnými krútiacimi momentmi. V našom sklade máme okrem čelných prevodoviek aj iné typy. Okrem prevodoviek máme v ponuke aj elektromotory či frekvenčné meniče. Vieme vám zostaviť pohon na mieru podľa vašich potrieb a požiadaviek. Stačí nás kontaktovať s vašimi požiadavkami a predstavami a náš personál vám ochotne poradí.

Je čelná prevodovka lepšia ako šneková?

Čelná prevodovka je dobrou voľbou, viete ale prečo? Ľudia si často myslia, že šnekové prevodové motory sú lepšou voľbou, pretože môžu dosiahnuť požadovanú výstupnú rýchlosť a krútiaci moment za nižšiu cenu. Možno neviete, že šnekové prevodové motory sú však v skutočnosti menej účinné ako špirálové kužeľové prevodové motory. Šnekové ozubenie je v skutočnosti najmenej účinný typ ozubenia a účinnosť šnekových prevodov je často len 80%, zatiaľ čo kužeľové prevodovky sú efektívne na 90%. Kvôli vyššej účinnosti budete mať menej vykurovania a menej počuteľného hluku ako u šnekových prevodových motorov a pre daný výstupný moment budete môcť používať menší motor.

Cenník čelných prevodoviek, ceny

Cenník čelných prevodoviek je dostupný na vyžiadanie. Ceny jednotlivých typov prevodoviek sú uvedené v eshope. Spravidla to ale platí len pri menších prevodovkách, ktoré sa dajú objednať online. Pri väčších prevodovkách je nutné si cenu vyžiadať. Aj keď pri výbere špirálového kužeľového prevodového motora môžu byť počiatočné náklady vyššie, z pohľadu nákladov na dlhodobú prevádzku zaplatíte viac, ak si vyberiete šnekový prevodový motor, pretože budete platiť oveľa vyššie náklady na energiu, pretože šnekový prevodový motor je menej účinný ako kužeľový prevodový motor.

Objednajte si čelnú prevodovku online

V našom eshope si môžete objednať čelnú prevodovku online. Platí to pre menšie typy, ktoré majú v eshope uvedené ceny. Pri väčších prevodovkách nás môžete kontaktovať a radi vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. Ak by ste sa rozhodli objednať väčšie množstvo prevodoviek, je pravdepodobné, že by sme vám vedeli ponúknuť zvýhodnenú individuálnu cenu. Pre viac informácií a aktuálne cenové ponuky ale už musíte kontaktovať našich zástupcov, ktorí vám všetko vysvetlia. Medzi zopár hlavných dôvodov prečo si vybrať náš eshop patrí:
– výhodné ceny
– rýchle doručenie
– roky skúseností
– tovar vysokej kvality
– široký sortiment
– bezplatné poradenstvo