Frekvenčné meniče Goodrive10 230V

Frekvenčné meniče Goodrive 10 na 230V – popis

Frekvenčné meniče série GD10 s jednofázovým napájaním na 230V. Jednotky sa zaraďujú do ekonomickej triedy a sú určené na aplikácie aplikácie s nižšou záťažou. Ich výhodou sú malé, kompaktné rozmery, ktoré pomáhajú ušetriť pracovný priestor. Meniče GD10 majú viacero výhodných funkcií:

Meniče GD10 – vlastnosti:

– PID
– MODBUS
– 16 stupňové nastavenie rýchlosti
– V/F flexibilné nastavenie krivky
– brzdový systém (dynamicky, brzdenie tokom a DC brzdenie)
– multifunkčný I/O terminál
– množstvo ochranných funkcií proti poruchám

Objednajte si frekvenčný menič GD10 od nás

Ak máte záujem o frekvenčný menič INVT GD10, môžete nás kontaktovať na našu linku +421 948 126 611 alebo nám poslať správu na vyoral@el-motor.sk. Radi vám pomôžeme a odpovieme na všetky vaše otázky.

El-motor.sk – online predaj frekvenčných meničov

Naša ponuka frekvenčných meničov typu INVT je naozaj pestrá. Nájdete v nej celé spektrum prístrojov, od malých meničov GD10 s výkonmi od 0,2kW až po meniče pre veľkú záťaž, ktoré majú výkon až do 500kW. Okrem série INVT máme v ponuke aj meniče rady A550, X550 IP65, a vektorové meniče V800 a V810.

Super rýchle dodanie

Objednajte si frekvenčný menič INVT u nás a nechajte sa príjemne prekvapiť veľmi rýchlym doručením. Spokojnosť klientov je pre nás na prvom mieste, preto je našou prioritou dodávať tovar v čo najrýchlejšej dobe. Veľkú časť vašich objednávok sa nám darí doručovať už do 24 hodín od objednávky, a to v rámci Slovenska aj Česka.