Elektromotory Siemens

Elektromotory SIEMENS

Prvotriedna kvalita, inovácie a vysoká účinnosť – toto sú 3 najlepšie charakteristiky, ktorými možno opísať elektromotory Siemens. Ich jedinečné vlastnosti nadobudli nielen vďaka viac ako 150 ročným skúsenostiam, ale aj nepretržitému vývoju s orientáciou na požiadavky zákazníkov. Váš dopyt, prípadne otázky zasielajte prosím na e-mail vyoral@el-motor.sk alebo nás môžete kontaktovať telefonicky na +421 948 126 611. Naši špecialisti vám na základe vašich požiadaviek radi pomôžu s výberom toho najvhodnejšieho elektromotora.
 

Elektromotory SIEMENS – kvalita za výhodné ceny

SIEMENS Česká republika na našom území pôsobí už naozaj dlhé roky a jej dejiny siahajú až do 19. storočia. Postupom času a dlhým vývojom je z nej dnes jedna z najpoprednejších spoločností v oblasti elektrotechniky. V roku 2020 zamestnáva v Česku viac ako 13 tisíc zamestnancov, čo znamená, že patrí medzi najväčších zamestnávateľov v ČR. Portfólio spoločnosti je tvorené rôznymi produktami a službami, ktoré zahŕňajú oblasti ako energetika, rôzne odvetvia priemyslu, zdravotníctvo, doprava a verejná infraštruktúra. Medzi zákazníkov firmy patria subjekty zo súkromného aj štátneho sektora. Dcérske spoločnosti Siemens ČR a Siemens Slovensko sú súčasťou globálneho elektrotechnického koncernu SIEMENS AG.
 

SIEMENS AG

OZVITE SA NA:

vyoral@el-motor.sk

+421 948 126 611

Siemens AG je vďaka svojej kvalite a spokojným zákazníkom v oblasti technológií a inovácií považovaný za špičku už viac ako 150 rokov. Spoločnosť sa venuje oblastiam digitalizácie, elektrifikácie a automatizácie a jej pôsobenie nájdeme vo viac ako 200 štátoch sveta. Radí sa medzi medzi dôležitých dodávateľov technológií určených pre paroplynové zdroje a technologických zariadení na transport energie. Je tiež hlavným priekopníkom riešení pre automatizáciu priemyslu, sotvéru pre priemysel a technológií pre verejnú infraštruktúru. Patrí mu tiež dôležitá rola v oblasti zdravotníctva, pretože vyvíja pokročilé technológie pre rôzne zdravotnícke zobrazovacie prístroje a laboratórnu diagnostiku. Koncern Siemens AG zamestnával za finančný rok 2016 vyše 350 tisíc zamestnancov a jeho tržby prekoričili sumu 79 miliárd €. Zisk činil 5,6 milardy €.
 

Elektromotory Siemens v minulosti

Začiatky Siemensu na našom území datujeme ešte do 19. storočia keď boli v Brne a v Prahe otvorené prvé zastúpenia spoločnosti. Všetko začalo aktivitami Siemensu v podobe realizovania dodávky osvetlenia pre Rustonovou libenskú strojáreň v roku 1881 alebo pre Stavovské divadlo v roku 1885. Potom, na prelome storočí sa v niektorých mestách Siemens pustil do budovania elektrární, tratí pre električky, elektrifikovania parných ciest a v niekoľkých mestách spustil aj prevádzku verejného osvetlenia. Po vzniku Československa bolo vybudované množstvo veľkých výrobných závodov, ktoré slúžili na výrobu mnohých výrobkov ako napríklad elektromotory, generátory, spotrebiče pre domácnosť, prístroje pre zdravotníctvo, rôzne zariadenia pre priemysel, dopravu a bane, silnoprúdové zariadenia pre elektrárne atď. Po roku 1945 sa spoločnosť znárodnila a jej pôsobenie bolo obnovené koncom 60-tych rokov. Neskôr, v roku 1971 bolo spustené nové technicko-poradenské oddelenie a dodávanie nových technológií sa mohlo znovu začať. V našej oblasti začal Siemens naplno pôsobiť až v 90-tych rokoch a postupne získal status uznávanej spoločnosti, ktorú tvoria mnohé výrobné závody a servisné a obchodné podniky.

elektromotor siemens elektromotory siemens

siemens elektromotor siemens elektromotory
siemens elektromotory
elektromotor siemens - predaj
elektromotor siemens - Slovensko
elektromotoyr siemens - na sklade